SKI AREÁL SÁDEK CAPARTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Biocel Zlatník - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Biocel Zlatník a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány každodenní. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. řízečky a bramboračku.

Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Kvalita zázemí je nadstandartní. 78% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 10.12.
Polojasno
1°C
-4°C
Středa
11.12.2019
Zataženo
2°C
-1°C
Čtvrtek
12.12.2019
Polojasno
0°C
-3°C
Pátek
13.12.2019
Sněžení
-1°C
0°C